Blogger news

wkrotce

About

wkrótce

Ads 468x60px

niedziela, 4 sierpnia 2013

Samoopalacz do twarzy Sunbrella

Bardzo wiele osób z wyraźnym dystansem odnosi się do samoopalaczy do ciała, a do twarzy już w ogóle niechętnie. Mam raczej odwrotnie, bo latem chronię jak mogę szyje, buzię i dekolt od słońca, na skutek czego ich naturalny odcień to zielonkawy. Trochę głupio to wygląda, kiedy na polu temperatura powyzej 30 stopni i wszyscy od dawna poopalani. Podkładów cały rok nie uzywam, tym bardziej dziwne byłoby, gdybym zaczęła latem, kiedy wszystko spływa. Koniec końców samoopalacz ratuje mi - dosłownie- twarz. Lato byłoby smutne, gdybym go nie miała.


Wcześniej takich produktów na twarz nie stosowałam, bo miałam troche obaw. Jednak Sunbrella firmy Dermedic to produkt apteczny, mam juz krem z filtrem+50 tej firmy, jestem zadowolona, a poza tym jak przeczytałam skład, to jeszcze bardziej się uspokoiłam.


Producent obiecuje, ze produkt jest hypoalergiczny, i poświadczam, krzywdy mi nie zrobił.
Od razu chciałam odeprzeć ewentualne komentarze, że pewnie ciemny ; ) Otóż z natury jestem baldziochem, jak juz rzekłam, i nature tę jedynie pielęgnuje, nie zmieniam drastycznie. Poniżej zdjęcie kawałka mojej facjaty potraktowanej tymże samoopalaczem - 24 godziny po, czyli jak juz zdążył się wchłonąć. Dociekliwe oko dostrzeże też błysk na poliku - to puder Sun Giant Gosha, o którym wkrótce. Ale ogólnie zdjęcie umieszczam po to, by pokazać, że samoopalacz ów dostsowuje sie do cery delikwentki, która go stosuje. Jestem blada, więc wychodzi blado, a jednak wyglądam zdrowo i słonecznie, co bardzo pozytywnie wpływa na wygląd i samopoczucie : )Zalety: 


- Cena odpowiednia do jakości i wydajności - regularnie ok 35 zl ale ja mam magiczną apteke na osiedlu i udało mi sie dorwać za 19.50, w sumie nie wiem czemu (data ważności i wszystko w porządku..)
- Ponadto dość wydajny bo nie stosuje go codziennie tylko co 2 - 3 dzień, bo tyle trzyma opalenizna.
- Niewątpliwą zaletą jest to, że rano mogę poprostu wrzucić krem z wysokim filtrem ochronnym i wyjść, nie przejmujac się tym czy krem bieli czy nie.
- Rozprowadza się równo, nie tworzy plam
 - Kolor i to by nie byl pomarańczowo buraczany to oczywiście rzcz najważniejsza, ale ten samoopalacz doskonale te wymagania spełnia - co widać chyba na obrazku.

Ogolnie jestem bardzo zadowolona i polecam ! 10/10

0 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts